Vídeňská 494/ 103, 61900 Brno

Po - Pá7:30 - 16:30 hod

Pneuservis

Nabízíme opravu i přezutí pneumatik u osobních aut a dodávek. Poskytujeme i další pneuservisní služby určené pro MPV, SUV, OFF ROAD a lehké nákladní vozy do pěti tun. Přezouváme a vyvažujeme pneumatiky od 11“ do 21“.

Pro ALU disky máme i speciální vyvažovací programy, s nimiž jsme schopni skrýt lepená závaží za loukotě či případně závaží umístit atypicky. Díky našim mnohaletým zkušenostem je výměna a oprava pneumatik v našem brněnském pneuservisu čistě profesionální záležitostí.

Výměna pneumatik

 • Osobní auta

 • Dodávky

 • Lehké nákladní vozy

Oprava pneumatik

Zaměřujeme se i na odborné opravy defektů a mechanického poškození duše v důsledku průrazu pneumatiky. Díky vysoce kvalitním opravným materiálům a našim mnohaletým zkušenostem jsme schopni vám ušetřit nemalou částku za nové pneumatiky.

Další služby

 • Vyvážení pneumatik

  Poskytujeme profesionální vyvážení pneumatik, tedy rovnoměrné rozložení hmotnosti uvnitř pneumatiky okolo osy otáčení. Díky správnému vyvážení předejdete nečekaným vibracím volantu a nerovnoměrnému opotřebení pneumatik.

  Pro ALU disky pak máme speciální vyvažovací programy, s nimiž jsme schopni skrýt lepená závaží za loukotě či případně závaží umístit atypicky. Díky našim mnohaletým zkušenostem je oprava pneumatik v našem brněnském pneuservisu čistě profesionální záležitostí.

 • Uskladnění pneumatik

  Náš pneuservis a autoservis poskytuje také možnost uskladnění vašich sezónních pneumatik až do doby, než je budete znovu potřebovat. Pneumatiky vám poté i profesionálně přezujeme. Pneumatiky na jednu sezónu uskladňujeme od 100 Kč/kus. Aktuální možnosti uskladnění vzhledem k omezené kapacitě na dotaz.

 • Servis TMPS
  Nabízíme také kompletní servis TMPS senzorů. Diagnostiku, montáž, i jejich programování do řídící jednotky kontroly tlaku pneu.

V našem servisu provádíme veškeré autoservisní práce, jako je výměna a oprava motorů, autoelektriky či klimatizace, příprava na STK, výměna oleje, opravy brzd či výfuků a další služby spojené s údržbou vašeho vozu. V případě geometrie či výměny autoskel využíváme služeb ověřeného partnerského servisu.

picture