Vídeňská 494/ 103, 61900 Brno

Po - Pá7:30 - 17:00 hod

Autoservis

V našem servisu provádíme veškeré autoservisní práce, jako je výměna a oprava motorů, autoelektriky či klimatizace, příprava na STK, výměna oleje, opravy brzd či výfuků a další služby spojené s údržbou vašeho vozu. V případě geometrie či výměny autoskel využíváme služeb ověřeného partnerského servisu.

Příprava na STK

Provádíme přípravy na STK. Důkladně zkontrolujeme pneumatiky, světla, stav brzd, řízení, karoserie i podvozku vašeho vozu. Dále se zaměříme na emise, možný únik provozních kapalin a ujistíme se, že máte kompletní povinnou výbavu.

Výměna olejů

Poskytujeme i rychlou a profesionální výměnu oleje. Motorový olej by se měl měnit každých osm až dvacet tisíc kilometrů (v závislosti na motoru) a tuto pravidelnou údržbu byste rozhodně neměli podceňovat.

Oprava a seřízení brzd

Odborně opravíme a seřídíme brzdy na vašem vozidle. Dokonalá funkčnost brzd je alfou a omegou bezpečné jízdy, s jejich opravou byste tedy rozhodně neměli otálet. Díky našim mnohaletým zkušenostem máte vždy jistotu, že jsou vaše brzdy profesionálně seřízeny..

Opravy výfuků

V našem autoservisu opravíme váš výfuk rychle a kvalitně, takže můžete brzy znovu vyrazit zpět na silnici. Poradíme si s každým problémem výfukového systému a rádi pro vás provedeme jak dílčí opravy, tak kompletní výměnu celého výfuku.

picture