Vídeňská 494/ 103, 61900 Brno

Po - Pá7:30 - 16:30 hod

Autoservis

V našem servisu provádíme veškeré autoservisní práce, jako je výměna a oprava motorů, autoelektriky či klimatizace, příprava na STK, výměna oleje, opravy brzd či výfuků a další služby spojené s údržbou vašeho vozu. V případě geometrie, karosářských, či autolakýrnických prací, případně výměny autoskel využíváme služeb ověřeného partnerského servisu.

Příprava na STK

Provádíme přípravy na STK. Důkladně zkontrolujeme pneumatiky, světla, stav brzd, řízení, karoserie i podvozku vašeho vozu. Dále se zaměříme možný únik provozních kapalin a ujistíme se, že máte kompletní povinnou výbavu. Samozřemojstí je i diagnostika elektromanagementu vozidla.

Výměna olejů

Poskytujeme i rychlou a profesionální výměnu oleje. Motorový olej by se měl měnit každých patnáct až třicet tisíc kilometrů (v závislosti na motoru, a výrobcem daných intervalů) a tuto pravidelnou údržbu byste rozhodně neměli podceňovat. Výměny samozřejmě provádíme podle harmonogramu výrobce vozidla dle ujetých kilometrů, a souvisejících prací.

Oprava a seřízení brzd

Odborně opravíme a seřídíme brzdy na vašem vozidle. Dokonalá funkčnost brzd je alfou a omegou bezpečné jízdy, s jejich opravou byste tedy rozhodně neměli otálet. Díky našim mnohaletým zkušenostem máte vždy jistotu, že jsou vaše brzdy profesionálně seřízeny..

Opravy výfuků, a podvozků

V našem autoservisu opravíme váš výfuk rychle a kvalitně, takže můžete brzy znovu vyrazit zpět na silnici. Poradíme si s každým problémem výfukového systému a rádi pro vás provedeme jak dílčí opravy, tak kompletní výměnu celého výfuku. Stejně jako s veškerými komponenty podvozku tak, aby byla Vaše jízda bezpečná, a návazně nedocházelo k opotřebení např. pneumatik.

V našem servisu provádíme veškeré autoservisní práce, jako je výměna a oprava motorů, autoelektriky či klimatizace, příprava na STK, výměna oleje, opravy brzd či výfuků a další služby spojené s údržbou vašeho vozu. V případě geometrie či výměny autoskel využíváme služeb ověřeného partnerského servisu.

picture